• FG BEAUTY GÜZELLİK SALONU

Çekici Bir Makyaj

Güncelleme tarihi: 7 Haz 2020

Makyaj gerçekten daha çekici görünmenizi sağlar.


Bilim adamları ruj ve göz farı uygulamasının kadınların daha güzel görünmesini sağladığını keşfettiler. Kozmetiklerin ayrıca yaşlı kadınların gerçek yaşlarından daha genç görünmesini sağladıkları gözlenirken, göz farı çekiciliği bilim adamlarını rujdan daha fazla etkiledi.


En son bulgulara göre makyaj, gençlikle ilgili üç özelliği güçlendirerek - cilt düzgünlüğü, yüz kontrastı ve yüz özellik boyutu - insanları daha çekici hale getiriyor.


Peki, çekici bir makyaj için dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?

Yaklaşan bir tarih veya yıldönümü için yeni bir seksi makyaj görünümüne mi ihtiyacınız var? Belki de makyaj rutininizi modern bir şeye güncelleme zamanı. Makyaj deneyim seviyeniz ne olursa olsun, FG Beauty uzmanlarının hazırladığı bu rehber oldukça işinize yarayacak.


Smokey-Eye

Smokey-eye görünümü gözlerinize dikkat çekmek için klasik bir yoldur. Dramatik olduğu için dumanlı görünüm gece makyajları için en iyi sonucu verir. Daha hafif veya daha ağır bir el ile deney yapabilir veya tek renkli görünüm yerine morlar, kahverengiler, maviler ve hatta yeşillikler kullanabilirsiniz.


Kırmızı Dudaklar

Kırmızı du