top of page

En Etkili Yaşlanma Karşıtı Serumlar Nelerdir?

Güncelleme tarihi: 27 Ağu 2023


SERUMLAR


Cilt bakımı uzmanları size şunu söyleyecektir: yaşlanma karşıtı cilt bakımı söz konusu olduğunda, ekstra para ödeyerek tercih edebileceğiniz en iyi ürünler yaşlanma karşıtı serumlardır. Serumlar geleneksel nemlendiricilerden daha etkilidir ve bu nedenle cilt bariyerinde daha derine nüfuz etmelerini ve güçlü bileşenlerini daha eksiksiz vermelerini sağlayan çok gelişmiş formülasyonlara sahiptir.


NOT: Etkileri deneyimlemek ve karşılaştırmak istiyor iseniz, tester olarak satın alabileceğiniz birçok yaşlanma karşıtı serum bulunmaktadır.


Yaşlanma endişenize bağlı olarak, kaldırma ve sıkma, kuruluk ve donukluk problemi yaşayan veya parlaklaştırıcı bir desteğe ihtiyaç duyan cildiniz için kesinlikle uygun bir yaşlanma karşıtı serum bulunmaktadır.


Peki o serumlar nelerdir? En iyi yaşlanma karşıtı serumlar hangileridir?


Truth Serum – Ole Henriksen

Bu kollajen takviye edici C vitamini serumu, cilt bakımı tutkunları tarafından kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltma kabiliyeti nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Cilde parlaklık veren etkisi ön plandadır.


Resist Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum – Paula’s Choice

Süper nemlendirici etkisi nedeniyle, ürün neredeyse bir yağ serumu hibridine benziyor. Kuru cilde sahip kullanıcılar bu özelliğinin çok ön planda olduğunu belirtmekteler.


Hyaluronic Acid Serum Ampoules - L'Oréal Paris

Sağlıksız beslenme ve stres cildinizi kurutur, bu L’Oréal ampulleri, daha sağlıklı ve dolgun bir cilt için yoğun şekilde tercih edilmektedir. Cildinizi yoğun bir şekilde hidratlamak için yüksek saf hyaluronik asit konsantrasyonuna sahiptir. Bir haftalık kullanımdan sonra, ince çizgilerin ve kırışıklıkların da gözle görülür şekilde azaldığını göreceksiniz.


Rejuvenating Serum – Tata Harper

Çoğu Tata Harper ürünü gibi bu kolajen artırıcı serum, her uygulamada birden fazla yaşlanma belirtisi gösteren ciltlere muhteşem derecede etki edecektir. Hyaluronik asit, antioksidanlar ve doğal nöropeptitleri içeren yüksek konsantrasyonlu ve gençleştirici bir bileşen listesine sahip olan cilt bakımı serumu, cildinizi parlak ve nemli gösterecek, harika bir yumuşaklığa ulaşmasına yardımcı olacaktır.


Squalane + Phyto-Retinol Serum – Biossance

Biossance markasının üretimi olan bu güçlü bitki türevi serum, retinole alternatif arayanlar veya hassas cildi olan herkes için idealdir. Hafif formül, kolajen üretimini ve elastikiyetini arttırırken çizgileri ve kırışıklıkları azaltan skualen, hyaluronik asit ve bakuchiol ile doludur.

91 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page