• tugcegms16

En İyi Profesyonel Cilt Bakımı Markaları ve Ürünleri

Cilt bakımı sağlıklı cildi korumak için çok önemlidir. Her bireyin cilt kaygıları ile alakalı haklı sebepleri vardır. Her birimiz ciltlerimize iyi bakma planı geliştiririz, yine de bazen cildimizde kırışıklıklar veya lekeler oluşur. Kalitesiz ürünler cildimize her zaman çok zararlıdır. Bu yüzden cilt bakımı planlarınızda kaliteli ürünleri kullanmaya özen göstermelisiniz.


Cilt bakımı rejiminizde en iyi şekilde kullanabileceğiniz maksimalist veya minimalist, bütçe dostu veya lüks, her şekilde ihtiyacınızı giderebilecek birçok cilt bakımı markası ve ürünü vardır. Az bilinen Fransız markalarından, en pahalı Kore menşeili cilt bakımı ürünlerine kadar her türlü alternatifi size bu yazımızda tanıtacağız.


· Tatcha


FG Beauty -Maske
TATCHA

Tüm lüks severlerin oldukça fazla tercih ettiği bir cilt bakımı markası Tatcha! Japon cilt bakım markası Tatcha, Meghan Marke ve Kim Kardashian tarafından oldukça fazla övülüyor. Kendi söylediklerine göre Kim ve Meghan, Tatcha markasının günlük olarak Rice Polish Classic Foaming Enzyme Powder ürününü tercih ediyor. Markanın en çok satan ürünleri arasında su bazlı kremler ve camelia yağı bulunuyor.


· Drunk ElephantFG Beauty
Drunk Elephant


Kozmetik piyasasında nispeten yeni olan ve organik ürünleriyle ön plana çıkan Drunk Elephant, ürün ambalajlarının üzerinde yazdığı gibi sentetik içermeyen, toksin içermeyen cilt bakımı ürünleri sayesinde oldukça fazla tercih ediliyor.

Lala Retro isimli nemlendirici kremleri, geçtiğimiz yıl Avustralya’da yılın en iyi cilt nemlendirici kremi seçildi. Lala Retro ürünü, cildin esnekliğini ve nemini arttırmaya yarayan, özel olarak formüle edilmiş, antioksidan yönünden zengin Afrika yağları barındırıyor.


· La Roche PosayFG Beauty
La Roche Posay


Adını Fransız bir eczane markasının kurulduğu şehirden alan La Roche Posay, nadir ve güçlü bir antioksidan olan Selenyum’u yüksek miktarda içermesi nedeniyle kozmetik camiası tarafından kaliteli cilt bakımı özelliğiyle tanınmıştır. Ürünleri, en değerli su yataklarından çıkarılan nitelikli termal su ile formüle edilmiştir; dermatolojik olarak onaylanmış bu markanın ürünleri genellikle hassas cilt tipleri için tasarlanmıştır.


· Sunday Riley


FG Beauty
Sunday Riley


Sunday Riley, organik olarak üretilen ürünlerin daha fazla kimyasal içeren ürünlerden daha az etkili olduğu efsanesine meydan okuyor. Luna, Juno, UFO dikkat çekici ürün isimleriyle, markanın dünyanın her yerinde lüks sever ve cilt bakımı ürünü arayışında olan kadınlar tarafından tercih edilmesi pek şaşırtıcı değil.

109 görüntüleme