• FG BEAUTY GÜZELLİK SALONU

İstanbul Güzellik Salonu - FG Makeup Beautician G5 Masajı

Güncelleme tarihi: 28 Nis 2020

Selülit Tedavisinden Çok Daha Fazlası: G5 Masajı

G5 masajı ile şehir hayatının yorgunluğunu üzerinizden atın! Şehir hayatının getirdiği yaşam koşulları uzun vadede cildimizde çeşitli deformasyonlara neden olabiliyor. Portakal kabuğu görünümü olarak bilinen selülitler de bunlardan biri. Kadınlar selülit giderici farklı yöntemlere başvursada bu yöntemlerin pek azı etkili olabiliyor. Piyasada bulunan selülit kremlerini denemiş ve istediğiniz sonuca ulaşamamış olabilirsiniz. Selülit giderici tedavinin etkili olması için muhakkak vücudunuzdaki kasları ve yağ hücrelerini harekete geçirmesi gerekir, bu yüzden yüzeysel uygulamalar etkisiz kalmaktadır. FG Beauty bütünleşik selülit tedavisi yöntemleri ile selülitlerinizden kurtulmanıza, cildiniz sıkılaştırmaya ve bölgesel zayıflamaya vücudunuzu aktifleştirerek ve yenileyerek yardımcı olur.

Selülitlerinizden Kurtulurken Vücudunuzun Yenilenmesine Yardımcı Olun!

G5 masajının temel prensibi, sorunlu bölgelerdeki atıl kalmış kasları harekete geçirerek vücuttan toksinleri atmak ve yağ yakımını hızlandırmaktır. El ile yapılan masajdan yaklaşık 10 kat daha etkili olan G5 masajı, yağ yakımını kolaylaştıran özel bir krem ile uygulanmaktadır. G5 masajı yağ yakımını hızlandırmasının yanı sıra güçlü bir antioksidan etkisi de göstermektedir. Zamanla kaslarınızda biriken laktik asit yorgunluğa ve spazmlara neden olabilmektedir. Laktik asit, ödem ve toksinlerin atılmasına yardımcı olan bu yöntem, daha dinç hissetmenize ve kas ağrılarınızın azalmasına destek olmaktadır. FG Beauty, G5 masajı terapilerinde güçlü yağ yakma özelliğine sahip ileri teknoloji bir masaj cihazı kullanmaktadır. Beşinci seanstan sonra gözle görülebilir değişiklikler yaratan bu metot ile bedensel stresinizin azaldığını ve kas hareketlerinizin esnekleştiğini farkedeceksiniz.

Selülit görünümü görsel bir problemden öte vücudunuzu harekete geçirmeniz gerektiğini gösteren bir işarettir. G5 masajı kan dolaşımınızı hızlandırarak ve vücudunuzda toksinlerin atılmasına yardımcı olduğu için yalnızca selülit giderici bir tedavi değildir; düzenli seanslardan sonra bedensel olarak daha iyi hissetmenize ve vücudunuzun esneklik kazanmasına da destek olmaktadır.