• FG BEAUTY GÜZELLİK SALONU

GELİN MAKYAJI

Güncelleme tarihi: 14 May 2020

GELİN MAKYAJI Gelin makyajında cildinin mat ve solgun görünmesi yerine daha canlı ve sağlıklı görünümlere yönelmelisiniz. Bunun için fondötenin içine birkaç damla aydınlatıcı ekleyebilirsiniz.Fondötenin daha ışıltılı olması daha gün boyu doğal ve sağlıklı bir ışıldama sağlayacaktır. Allık, gelin makyajında şeftali ve pembe tonlarında kullanılmalıdır.

Şeftali ve Pembe allık sayesinde yanaklar daha doğal ve sade görünecektir. Sade gelin makyajı modellerine baktığında bol bol şeftali ve pembe allık kullanıldığını göreceksiniz.Gelin makyajının en önemli adımlarından biri highlighter'dır. Cilt tonuna uygun bir highlighter seçmek çok önemlidir. Highlighter elmacık kemiklerinin üzerine uygulanır. En güzel gelin göz makyajı modelleri gözleri ön plana çıkarandır. Bu nedenle göz makyajının amacı gözlerin daha belirgin bir hale getirilmesi olmalıdır. Gelin makyajında tekli kirpik kullanılması daha doğrudur. Gün içerisinde gelinin daha rahat etmesi için bütün kirpikten uzak durulması gerekir.Hydrafacial Bakım
Kalıcı Makyaj- Gelin Makyajı

Bütün kirpikler terleme yada ağlama gibi durumlarda göz pinarından ya da göz kuyruğundan açılmaya ve bu da kirpiğin atmasına sebep olabilir. Bronz ten makyajı da beyaz gelinlikle uyum sağlayan makyajlardan biridir. Bronz ten makyajı altın ve bakır farlar ile kombine edilerek tamamlanır. Highlighter ve allık kontürleme ile bitirilir. Dudaklarda hafif ışıltılı bir ruj kullanmak doğru olur .

41 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör