• tugcegms16

Işıl Işıl Parlayan Bir Cilt İçin Yapılması Gerekenler

Cilt bakımı hedefleri söz konusu olduğunda, "parlayan" ve “parlak” kelimesi evrensel olarak en çok kullanılan detaylardan biri konumunda. Bu yüzden sağlıklı, parlak bir cilt için yoğun araştırmalar yaptık, FG Beauty uzmanlarımızla konuştuk ve size en iyi tavsiyeleri vermek için bu yazıyı hazırladık.


Oldukça sağlıklı gözüken ve ışıl ışıl parlayan bir cildi nasıl elde edersiniz? Parlayan bir cilt için neler yapmanız gerekiyor? İsterseniz hemen başlayalım:


· Günlük olarak kaliteli, mineral bazlı bir güneş kremi kullanın.

Tüm yıl boyunca günlük olarak temiz, mineral bazlı bir SPF uygulanmalıdır. Tüm cilt bakımı uzmanlarının katıldığı bir gerçek var. Ultraviyole radyasyon tartışmasız kanserojen ve cilt için yıpratıcıdır. Cildinizi korumak için Waldorf, SPF 30 veya daha yüksek bir mineral bazlı güneş kremi (çinko oksit veya titanyum dioksit gibi aktif bileşenleri içeren) kullanın. Mineraller güneşten koruyucu fiziksel bir bariyer olduğundan, makyajdan önceki son adım olarak uygulanmalıdır. Daha sonra uygulamaya çalıştığınız cilt bakım ürünleri cildinize nüfuz etmez.


· Kaliteli bir kollajen takviyesi kullanın.