• FG BEAUTY GÜZELLİK SALONU

İstanbul Başakşehir En İyi Buz Başlık

Güncelleme tarihi: 21 Haz 2020

Buz Başlık Epilasyon, vücut ve yüzdeki istenmeyen tüyleri gidermek için oldukça etkili ve kanıtlanmış bir yöntemdir. Tüm cilt tipleri için uygundur, cildin altındaki saç köklerini yok etmek ve saç büyümesini önlemek için her dört ila altı haftada bir ortalama altı ila on tedaviye ihtiyaç vardır. Henüz yaptırmadıysanız, FG Beauty epilasyon uzmanlarının deneyiminden güvenle yararlanabileceğinizi size belirtiriz! Buz Başlık Epilasyon, erkeklerde ve kadınlarda istenmeyen tüylerin giderilmesi için mevcut en popüler tıbbi tedavilerden biridir. Sadece birkaç seansın sizi güzel, yumuşak, tüysüz bir ciltle bırakabileceği hızlı, etkili ve ağrısız bir deneyim için FG Beauty olarak en gelişmiş teknolojiyi kullanıyoruz. Işığın derin penetrasyonu ve konsantrasyonu, şaşırtıcı bir sonuç sağlamak için cildin yüzeyine zarar vermeden düşük sıcaklıklarda çalışır.


Mükemmel sonuçlara ulaşmak için ve özelleştirilmiş bir tedavi planı oluşturmak için ücretsiz bir FG Beauty epilasyon danışmanlığı sunuyoruz. Güvenli, etkili ve uzun süreli epilasyon için

Buz Başlık Epilasyon pigmentli bölgenin tüylerini hedeflemek için ışık kullanır. Işık saç köküne ve saç folikülüne doğru hareket eder. Lazer ışığı saç folikülünü yok eder ve saç kalıcı olarak çıkarılabilir. Tedavi, saç büyümesi, saç tipi ve rengi, vücut alanına göre kişiden kişiye değişir. Saç renginize bağlı olarak ipeksi pürüzsüz bir his elde etmek için tedavi planı 3 randevu ile 7 randevu arasında değişebilir.