• FG BEAUTY GÜZELLİK SALONU

İstanbul Bahçeşehir En İyi Kalıcı Makyaj

Güncelleme tarihi: 7 Haz 2020

Kalıcı kozmetikler, mikro pigmentasyon veya kozmetik dövme olarak da bilinen yenilikçi ve devrimci bir sanat tekniğidir. Bu sanatsal geliştirme, cildin yüzeysel katmanlarının altına doğal pigmentlerin implante edilmesinden oluşur. Küçük bir steril mikro iğne kullanarak, doğal pigmentler dermis ve epidermis arasına yerleştirilir ve kalıcı bir kozmetik etki yaratır. Bu son derece yetenekli teknik, aşağıdaki alanlarda saç veya rengin eksik olduğu görsel bir yanılsamayı yansıtır: kaşlar, göz kalemi / veya daha dolgun, daha kalın kirpikler görünümü vermek. Bu teknik, ağız bölgesinin doğal renginin eksik olduğu dudak bölgelerinde renk sağlanmasında çok yararlıdır.


Neden kalıcı makyaj?

Kalıcı makyaj kozmetik dövmedir. Hizmetleri tanımlamak için kullanılan birçok başlık var, ancak hizmet ilke olarak kalıcı dövme ile neredeyse aynıdır. Kalıcı kozmetikler, kalıcı makyaj, kozmetik dövme ve mikro pigmentasyonun en çok kullanılan tanımlayıcılar olduğunu göreceksiniz.

Kalıcı makyaj, kaşlarında, dudak hatlarında ve göz astarında sorunlar yaşamaktan bıkmış insanlar için tasarlanmıştır. Çok meşgulseniz ve artık her sabah makyajınız ile uğraşmak istemiyorsanız gönül rahatlığı ile kalıcı makyajı tercih edebilirsiniz.