top of page

Kalıcı Makyaj Uygulaması ile Güzelliğiniz İz Bıraksın!

Güncelleme tarihi: 27 Ağu 2023

Günlük makyaj rutininden yorulduysanız, kalıcı makyaj uygulaması kendi makyaj stilinizi oluşturabilir ve güzellik anlayışınızı “imzanız” haline getirebilirsiniz.


Makyaj rutini kadınlar için hem yorucu hem de oldukça fazla vakit alan bir rutindir. Yeni bir güne başlamanın telaşı içerisinde uygulaması oldukça zor olan makyaj rutini gün boyu kalıcılığı yakalamak istediğimizde cildi yormaktadır. Kalıcı makyaj uygulaması ile kendi makyaj stilinizi oluşturabilir ve güzellik anlayışınızı “imzanız” haline getirebilirsiniz. Kalıcı makyaj nedir ve nasıl uygulanır gibi soruların yanıtını bulmak için yazımızı okumaya devam edin!

Mikropigmentasyon Uygulaması ile Doğal ve Etkileyici Bir Görünüm

Kalıcı makyaj çoğu zaman dövme uygulaması ile karıştırılmaktadır. Mikropigmentasyon uygulaması ile doğal mineral pigmentler cildinizin daha üst bir tabakasına uygulanmaktadır ve bu sayede pigmentler zaman içerisinde silikleşerek vücuttan atılmaktadır.


FG Makeup Beautician mikropigmentasyon uygulamasında 2 yıla kadar kalıcılığı garantilemektir. Sertifikalı güzellik uzmanlarımız ilk seanstan sonra 2 rötuş uygulayarak pigmentlerin kalıcılığını arttırmakta ve yüksek kaliteli pigmentler kullanılarak zaman içerisinde karşılaşılabilecek renk değişimlerinin önüne geçilmektedir. Kaş microblading , dudak kontur ve eyeliner olmak üzere üç işlemi içeren kalıcı makyaj uygulamasında kullanılan tüm ekipmanlar hijyen ve sağlık açısından kişiye özeldir.


Microblading Yöntemi ile İfadenizi Yeniden Yaratın!


Orantılı ve yüzünüzün şekline göre tasarlanmış kaşlar, yüz ifadenizi baştan yaratarak mükemmel bir görünüme kavuşmanızı sağlayabilir. Bu nedenle kaş tasarımı günümüzde makyaj rutininin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Kaşları istenilen doğal ve eşit görünüme kavuşturmak için kaş farı, kalemi gibi pek çok farklı yöntemi uygulamış olabilirsiniz. Fakat bu uygulamalar ile kaşınızın doğal rengini yakalamanız ve tüy yapısını oluşturmanız mümkün değildir. FG Makeup Beautician microblading yöntemi ile kaşınızdaki boşlukları doldurmanın ötesine geçerek yüzünüzün yapısına en uygun olan kaş yapısını belirleyerek ifadenizi tasarlıyor.


Yeni Bir Güne Kusursuz Bir Şekilde Başlamayı Ertelemeyin! Kaş microblading, dudak kontur ve eyeliner uygulamalarını içeren kalıcı makyaj hizmetimiz ile imzanız haline gelecek yeni makyaj stilinize kavuşun, her yeni güne arzuladığınız görünümle başlayın. Kalıcı makyaj fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve güzellik uzmanlarımız ile yeni makyaj stilinizi tasarlamak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz!
FG İstanbul Küçükçekmece Güzellik Salonu
57 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page